Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Голуби Польська рись

Голуби Польська рись — одна з найпопулярніших порід, виведена в XIX в. польськими селекціонерами. Завдяки своїй плодючості, яскравому забарвленню і оригінальним формам оперення ця порода голубів поширилася по європейському континенту. В даний час Польських рисей можна зустріти в голубниках по всьому світу. 

Генеалогія

Порода Польська рись — результат схрещування польового і білоголового голуба, імовірно, з домішкою крові нині зниклих сілезьких Дутиших. Для селекції були обрані такі польові голуби, у яких на щитках крил були цяточки. Порода була виведена в якості м'ясної, але завдяки оригінальному забарвленню і естетичним формам тіла голубівники утримують польських рисей в якості декоративних птахів.

Конституция тела

Представители породы Польская рысь обладают длинным туловищем со статной сатурой,

  • Длина тела — 38-40 см.
  • Размах крыльев — 100-105 см.
  • Восковица — большая и гладкая.
  • Клюв — толстый, средней длины.
  • Масса тела — до 700 г.

 

Animal Park - Голуб Польська рись

 

Забарвлення — різноманітне: є різнокольорові, однотонні сизі, чорні і строкаті. Найбільш поширений окрас — лускатий. У колекціях селекціонерів зустрічаються блакитне, чорне, червоне та жовте забарвлення.

Очі маленькі, з жовтуватим відтінком. Кільця навколо очей тонкі, тілесного кольору. Потилица пряма, округла. Шийка коротка, широка, верхня частина шиї витончено вигнута. Зоб невеликий, грудина повна і широка. Спина і хвіст — короткі, широкі. В цілому, від морфології тіла Польських рисей складається враження дуже щільного і рухомого строкатого грудки енергії. 

Спосіб життя

Денний, стайний, за умови достатньої кормової бази — осілий. Розмноження — до 8 разів на рік польські рисі виводять по 2 пташенят. Харчуються польські рисі самостійно, це причина, через яку цю породу охоче розводять в сільській місцевості. 

 Польські рисі в «Анімал Парку»

За голубами цієї породи цікаво спостерігати. У них велична зовнішність, активний спосіб життя, спокійний і довірливий характер. Наші голуби не бояться людей, їдять з рук і відлітають у своїх справах. Приходьте до нас в гості, щоб зарядитися спокоєм наших вихованців.