Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Кури пухові або китайські шовкові

Серед величезного розмаїття представників курячої сім'ї є досить екзотичні особини. Це китайські шовкові кури. З їхнім походженням пов'язано дуже багато різних легенд і фактів. Це дуже древня порода, перші представники якої були виведені в Китаї.

Існує кілька підвидів декоративних китайських курей, в залежності від забарвлення оперення: білі, чорні, голубі, червоні, жовті та інші. Назва підвиду вказує на основний колір, який повинен бути присутнім в забарвленні курочки. Однак птахівникам любителям необхідно пам'ятати, що головна ознака породи у цих курей не колір оперення, а його шовковистість, яка нагадує вовняний або волосяний покрив.

Найчастіше сучасні птахівники розводять породу китайських шовкових курей з декоративною метою, так як вони мають абсолютно дивовижний вигляд. Пухові кури морозостійкі і невибагливі в утриманні. Представники цієї породи дуже прив'язливі та доброзичливі.

Мабуть, складно знайти іншу птицю, яку б хотілося так само приголубити і погладити, як шовкову курочку. Але найдивніше те, що і цим пернатим подобається таке звернення, і вони охоче йдуть на руки до господаря.