Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Голуби павичі

Голуб павич, він же трубчастий або віялохвостий голуб — декоративна порода птахів сімейства голубиних. Відмінна риса породи виражена в назві — це хвіст павича: розпушений, стрімкий стосовно до корпусу, злегка заокруглений. Родина павиних голубів давня Індія. На європейському континенті перші документальні згадки породи датуються кінцем XVI в.

Морфологія породи павиних голубів, крім хвоста, відрізняється поставою, за яку представників цієї породи порівнюють з солістами балету.

 

Голуби павичі — контактний зоопарк Animal Park

Конституція тіла

Корпус — округлий. Головка — невелика, витончена, Шия — сильно вигнута. Настільки, що вона майже лежить на надхвістя. Клюв — тонкий з вузькою восковицею, середньої довжини тілесного або червонуватого кольору. При ходьбі корпус погойдується, а шия тремтить. Літають ці голуби низько і на короткі відстані. Довжина тулуба — 30-35 см. Розмах крил — 55-60 см. Маса тіла — 300-350 г. Забарвлення варіюється від білого через всю палітру національних кольорів Індії до чорного.

Кількість пір'я на хвості залежить від генетичної «чистоти» птиці, у генетично «чистого» голуба кількість пір'я на хвості варіюється від 30 до 35.

Спосіб життя

Осілий, стайний. Денний. Харчування — рослинного походження. Раціон становить:

  • Пшоно, ячмінь, овес, гречана та інші крупи.
  • Бобові — варений горох і сочевиця.
  • Хлібобулочні вироби.
  • Тепла чиста вода.
  • Свіжа зелень.
  • Коренеплоди.
  • Вітамінні та мінеральні добавки.

 

Голуби павичі — контактний зоопарк Animal Park

Розмноження

Її мета — якісне поліпшення породи. Якщо одна особина в парі має слабкі якісні характеристики, для неї підбирають максимально чистокровного за фенотипом партнера.

Голуби павичі в «Анімал Парк»

Голуби цієї породи — живі декорації нашого парку. Вони вміють робити трюки та охоче йдуть на контакт з нашими гостями. Павині голуби створюють атмосферу урочистості. Приходьте до нас в гості, щоб спостерігати за ними. Додому ви принесете почуття піднесеності та мрійливості.