Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Правила відвідування контактного зоопарку Animal park

 

Будь ласка, уважно прочитайте ці Правила та дотримуєтеся їх. Виконання цих Правил допоможе зберегти Ваше здоров'я і здоров’я тварин, а відвідування нашого зоопарку залишить у Вас приємні враження.

Головне правило контактного зоопарку:

«Дорослі на власному прикладі показують дітям способи взаємодії з тваринами.  Спілкування з тваринами має відбуватися таким чином, щоб не постраждала жодна сторона — а ні дити, а ні вихованці зоопарку».

 • Відвідувачі, які придбали квиток в зоопарк, вважаються ознайомлені та згодні з цими Правилами та несуть повну відповідальність у разі їх порушення. Ці правила є офертою. Купивши квиток, відвідувач автоматично приймає оферту та зобов'язується її виконувати.
 • Дорослі відвідувачі й супроводжуючі екскурсійних груп несуть повну відповідальність за свою безпеку та безпеку і життя дітей, яких супроводжують.
 • Не залишайте дітей без нагляду. Маленьких дітей тримайте за руку або на руках.
 • Не намагайтеся гладити або торкнутися до тварини у будь-який спосіб, за винятком тварин, які знаходяться на контактній площадці. При спілкуванні з тваринами будьте уважні й обережні! Пам'ятайте, що навіть най доброзичливий звір завжди залишається небезпечним, адже у нього є гострі зуби, кігті або копита.
 • Забороняється перелазити через огородження, паркани, бар'єри безпеки та стіни. Також забороняється ставити дітей на огороджувальні бар'єри, притулятися до клітин або до інших конструкцій вольєрів. Не можна просувати руки чи пальці через огороджувальні сітки чи огорожі, тим самим лякаючи тварин.

Відвідувачам забороняється проводити на територію зоопарку власних тварин.

 1. Категорично забороняється дратувати тварин, кидати сторонні речі в них або в експозиційні вольєри, наприклад, каміння, сміття, їжу та будь-які інші предмети.
 2. Забороняється годувати тварин, принесеними з собою продуктами. Годувати тварин дозволяється тільки спеціально підготовленими кормами, придбаними у зоопарку, через облаштовані годівниці та під контролем співробітника зоопарку.
 3. Забороняється вхід на територію зоопарку з повітряними кульками — вони становлять потенційну небезпеку для тварин.
 4. Забороняється вживати їжу і напої на території контактних вольєрах, де утримуються тварини. Вживати напої рекомендується в спеціально призначених для цього місцях і не зі скляних посудин, через те, що бите скло є потенційно небезпечним для тварин, відвідувачів та персоналу зоопарку.
 5. Під час відвідування зоопарку, забороняється включати голосно музику.

Викидайте сміття в спеціально відведені контейнери.

 • Палити та і вживати алкогольні напої на території зоопарку категорично заборонено. Також забороняється перебувати на території зоопарку в нетверезому стані.
 • Забороняється пересуватися по території зоопарку на велосипедах, самокатах, скейтах або роликах.
 • Пересуватися пішки по території зоопарку дозволяється тільки по тротуарах.
 • Для використання матеріалів фото або відео фільмування з комерційною метою необхідно отримати дозвіл адміністрації зоопарку.
 • Ні в якому разі не використовуйте спалах під час знімання.
 • Забороняється входити або до вольєрів, клітин, загонів, у яких безпосередньо утримуються тварини, крім як до спеціальних контактних вольєрів із тваринами.
 • Не міняйте на свій розсуд розташування садово-парковий інвентар парку: лавки, стільці та інше.

У в разі виникнення питань або непорозумінь звертайтеся до чергового адміністратора, він знаходиться на вході до зоопарку (головний вхід).

Ми сподіваємося, що батьки знають, які саме тварини можуть викликати в їх дитини алергічну реакцію. Якщо ваша дитина — алергік, перед відвідуванням зоопарку проконсультуйтеся з лікарем. За можливі порушення стану здоров’я адміністрація зоопарку відповідальності не несе. При необхідності ви можете скористатися медичною маскою, її вам охоче надасть адміністратор зоопарку. На всяк випадок, на території розважальної зони «Країна розваг» працює медпункт.

У випадку порушення цих Правил відвідувач зобов'язаний негайно покинути територію зоопарку. Вартість вхідного квитка не відшкодовується.

Правила та заходи, які застосовуються в разі порушення Правил, є частиною договору-оферти. Правила поводження у зоопарку відповідають ст. 634 Цивільного кодексу України. Зазначені правила можуть бути доповнені та/або змінені. Актуальна версія правил розміщується на вході до території зоопарку.

Сподіваємося на Ваше розуміння і порядність!

Бажаємо приємного відпочинку!

Примітка

 • На території зоопарку ведеться відеоспостереження.

 

З повагою до Вас, адміністрація зоопарку Animal park.