Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Animal Park — інтерактивний освітній майданчик для дітей

Тактильний зоопарк «Анімал Парк» відкрито в першу чергу для батьків, які піклується про розвиток своїх дітей. Діти, які зростають в бетонних джунглях міст, мають слабке уявлення про те, що таке жива природа і як ставитися до її мешканцям. Тактильне спілкування з вихованцями нашого зоопарку відкриє дітям головний секрет життя — що воно різноманітне, тендітне та дуже винахідливе у своїх проявах!

Вихованці до Animal Park підібрані таким чином, щоб стати для наших гостей безпечним та інформативним джерелом знань про дику природу тварин. Гід, який супроводжує дітей, на власному прикладі показує дітям, як потрібно спілкуватися з тваринами — дбайливо, з повагою і з любов'ю.

Завдання «Анімал Парк» полягає в тому, щоб відкривати дітям секрети живої природи. Це означає — на прикладі батьків ми вчимо дітей любити й піклуватися про братів своїх менших. У нашому парку тварин можна годувати, пестити й гратися з ними. Для ігор із тваринами передбачені спеціальні контактні площадки. Так, разом з дотиком до справжнього життя в дитячому серці зароджується доброта, відповідальність та любов до тварин!

Контактний зоопарк Animal Park

 

У контактних зоопарках, за звичаї, утримуються фермерські тварини — поросята, кури, кози, коні та овечки. Крім звичних для європейського континенту домашніх тварин, в нашому зоопарку утримуються екзотичні вихованці — альпака, кенгуру, лемури й мавпи. Ще більше різноманітності привносять папуги, голуби, ему, лебеді, павичі й фазани, а також носухи, єноти та лемури. Всього в «Анімал Парку» представлено близько 30 видів тварин.

Різноманітність наших контактних вихованців підібрано таким чином, щоб наші гості могли знайти собі співрозмовника з відповідним для себе темпераментом.

Ми запрошуємо Вас в гості! Кличте з собою дітей та друзів, після 2 годин спілкування з дикими тваринами — додому ви повернетеся іншими людьми!

Спілкування з тваринами у дітей викликає сильні емоцій. Здатність відчувати сильні емоцій та вміння ними управляти — це дві складові частини щасливого дорослого життя дітей!

Контактний зоопарк Animal Park