Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Голуби

Голуби (лат. Columba). Рід птахів з сімейства голубиних.

Порівняно маленькі птахи, які, на відміну від багатьох інших домашніх птахів зберегли здатність літати. Довжина тіла в середньому досягає 40 см, розмах крил від 50 до 70 см, маса від 250 до 400 грамів. Забарвлення оперення дуже мінливе і відрізняється у різних порід, але пір’я завжди щільне і густе.

Середовище проживання:

Голуби живуть практично на всій земній кулі, за винятком, звичайно, північних районів землі. На території Євразії, а також зустрічаються в Азії, Африці, Індії і Саудівської Аравії. Птахи цього роду спочатку облюбували прибережжя морів і скелі, сьогодні вони зустрічаються поблизу людського житла, а також в мегаполісах, містах і селищах.

Харчування:

Основною їжею голубів є різноманітне насіння, плоди фруктових дерев, ягоди. Голуби, які живуть у містах, часто вживають у їжу різні харчові відходи, пшеницю, кукурудзу, овес, ячмінь.

Animal Park - Голуб

Цікаві факти:

  • Символ Миру. Перш за все, це символ Миру. Завдяки чому цих птахів люблять запускати на різних акціях і весіллях. Їм присвячені пам’ятники в багатьох містах світу. Не кажучи про те, на скількох скульптурах птиці присутні як доповнення.
  • Перші одомашнені птахи. Відносини людства з голубами сходять до зорі цивілізації і, ймовірно, навіть раніше.
  • Існує понад 300 порід. На всій планеті Земля існує понад 300 порід цих птахів. Вони живуть у кожній частині світу, крім, звичайно, самих холодних областей, однак більшість голубів живе і в тропіках.
  • Поштові голуби. В 11-12 століттях голуб мав ту цінність, що і чистокровний жеребець, адже не було на той момент ні пошти, ні телефонів.
  • Вміють робити сальто. Існує дивний вид цих птахів, що виділяється з усіх інших, під назвою бірмінгемські ролери. Вони здатні прямо під час польоту виконувати сальто, і навіть не один раз, а цілу серію.