Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Вівці святого Якова

Вівця святого Віта, вона ж Джакоб — це, хоча і стара, але рідкісна порода овець, названа на честь святого Віта — хлопчика, яких під час становлення християнства прийняв віру, за що його вбили в 303 році. Таким чином хлопчик Віт став мучеником, якого прославляють у всьому християнському світі — і католики, і православні.

Характерна риса вівці, названої невідомо за які заслуги на честь Святого Віта, це те, що у неї ростуть 2 пари рогів — верхні прямі nf нижні закруглені. Ця порода овець була відома на Близькому Сході та в Месопотамії ще 3 тис. назад. У XVII столітті овець святого Віта привезли до Англії й розводили в якості декоративних тварин.

Конституція тіла

  • Довжина тулуба — 80-100 см.
  • Висота в холці — 85 см.
  • Хвіст довгий, але його зазвичай купірують.
  • Шерсть — коротка, плюшева. Гіпоалергенна. Використовується в текстильній промисловості для виготовлення дорогих тканин, які використовуються в фешн-індустрії.
  • Забарвлення варіюється від світло кремового до темно-коричневого. Ці кольори тільки фон, на якому чорні плями формують унікальний малюнок для кожної особини.

 

Спосіб життя

Природне середовище вівці святого Віта — місцевості зі слабкою рослинністю, чагарники, низькорослі акації. З ласощів віддають перевагу овочам і фруктам, наприклад, яблукам, грушам, сливам без кісточок і сіль. Основу раціону складає трава і сіно, листочки й гілки дерев, силос і овочеві відходи (бадилля буряка і капустяне листя). Тривалість життя — до 20 років. Поведінки вівці святого Віта — стадне, територіальне. Свій життєвий простір вона захищає за допомогою 4-х рогів! Але при спокійному ставленні до цього виду овець, вони легко йдуть на контакт.

Вівця святого Віта в тактильному зоопарку «Анімал Парк»

Вона гуляє по всьому парку. Вівця святого Віта — одне з наших найконтакніших тварин. Створює атмосферу дому та затишку, як в селі у бабусі. Приходьте до нас в гості, щоб зарядитися спокоєм для бурхливого життя у мегаполісі.