Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Білі павичі

Білий павич (лат. Pavo cristatus mut.alba) — павич звичайний, альбінос. Належить до порядку курей, сімейства фазанових. Альбінізм є наслідком генетичного розладу. Що характеризується тим, що особини повністю або частково не вистачає меланіну — пігменту, який відповідає за колір волосся (пір’я, шерсть, хутро), шкіри та райдужної оболонки очей. Відмінною особливістю павича альбіноса є білий колір і пір’я хвоста — довгі, прикрашені «очима».

Будова тіла

Павич досить великий птах, який при достатньої кількості їжі рідко змінює свій ареал.

  • Довжина тулуба — 100-125 см.
  • Довжина хвоста — 40-50 см.
  • Вага тіла — 4-4,5 кг.

 

Білий павич — контактний зоопарк Animal Park
 

Спосіб життя

Історичною батьківщиною павича є Індія. Завдяки яскравим кольорам забарвлення цей птах став символом вищої касти брахманів. Павич також символізує довголіття та багатство. Павич харчується їжею як рослинного, так і тваринного походження — фруктами, ягодами, пагонами рослин, посівами та насінням, а також комахами та дрібними безхребетними. Тривалість життя становить близько 20 років.

Білий павич та Animal Park

Альбінос павич — наш найколоритніший вихованець. Завдяки тому, що цьому павичу завжди приділяється багато уваги, він усвідомлює свою важливість і використовує це, щоб першим отримати смаколики.

Наш білий вихованець має дуже врівноважений характер, він поширює навколо атмосферою глибокого занурення в себе, яка передається відвідувачам нашого парку в відчутті миру та злагоди. Для медитації завітайте до нашого парку, білий павич допоможе вам досягти власного дзену.