Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Міні-пігі

Міні-піги, вони ж карликові домашні свинки — штучно виведена порода лабораторних і декоративних кімнатних тварин, предки європейських диких кабанів та в'єтнамської вислобрюхої свині. Для цих мініатюрних створінь селекціонери ще не сформували уніфікованих критеріїв породи. Процес селлекціонірованія триває, його мета — вивести породу мікро-пігів. Дарма що це свинки, вони дуже охайні, розумні й доброзичливі. Ідеальні в якості компаньйонів. Підходять для утримання в міських квартирах і в сім'ях з маленькими дітьми.

Конституція тіла (дорослої особини)

Хоча міні-піги вважаються мініатюрними, але в зріст у холці може досягти 70 см, а в довжину — понад 120 см. Середня вага — близько 50 кг. Річ у тім, що ці крихти ростуть до 2 років, після чого вони починають товстіти. А тому, щоб міні-свинка не перетворилася у максі, її утримують на дієті. Зворотний бік дієти — активність вихованців. Для господарів міні-пігів це означає, що вихованцям потрібно приділяти увагу — рухатися разом з ними. Забарвлення цих чарівних свинок може бути абсолютно різним — від чорного до білого або в цяточку.

 

Animal Park – Міні-піг

Спосіб життя

Міні-піги не живуть в дикій природі. Їх домашній спосіб життя — денний, переважно кухонний й ліжковий, соціальний, хоча вони не нудьгують і у власній компанії. Харчуються змішаної (рослинного і тваринного) їжею кухонного походження. Балують міні-свинок овочами й фруктами. Живуть вони до 17 років.

Міні-піги в «Анімал Парк»

Їх роль в нашому Парку — спілкуватися з гостями та наводити творчий безлад. Міні-піги добре ладнають з дітьми. У процесі спілкування з тваринами у дітей активується емоційний інтелект, завдяки якому сьогоднішні діти в дорослому житті стають успішними та щасливими. Тож, приходьте до нас в гості!

 

Цікаві факти: 

  • Найменший міні-піг. Після десяти років роботи італійському селекціонеру вдалося вивести найменшу на сьогоднішній день породу свиней - міні-майяліно, яка завдяки своїм мініатюрним розмірам навіть потрапила в книгу рекордів Гіннеса. У дитинстві ці крихітки важать приблизно 450-500 г, а вага дорослих особин коливається в межах 9-10 кг. Для порівняння слід уточнити, що вага звичайної дорослої свині становить 350 і більше кг.
  • Увага шахрайство. В останні роки почастішали випадки шахрайства з міні-пігами. Оскільки в інтернеті багато неправдивої і суперечливої ​​інформації про їх вагу в дорослому віці, простоту утримання, а також представлено багато фотографій, на яких під виглядом карликових порід зображені новонароджені свинки, продавці не розповідають потенційним покупцям справжню ситуацію.