Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Павич Індійський

У багатьох регіонах Індії павич вважається священним птахом богині мудрості і бога війни. Розкішне пір'я, уміння пристосовуватися до різних умов та непримхливість цього птаха були причиною того, що павич став декоративним птахом, якого утримують у розплідниках всього світу. Він прикрашає багато парків та садиб. Найрозкішніші в природі птахи — це звичайно павичі. Багатьом може здатися дуже дивним, але ці шикарні птахи є одними з найближчих родичок курей.

Усі знають, як виглядає розкішне покривне пір'я хвоста павича. Самець розкриває віялом свій хвіст не тільки тоді, коли хоче привернути увагу самки, але іноді робить це просто так. Розкішне оперення відбувається, коли самець досягне трьох річного віку. Як у самки, так і у самця на голові є чубчик у вигляді корони.

Звичайні Індійські павичі живуть близько 20 років. Харчуються зерном, плодами, комахами, зміями та мишами. У домашніх умовах не представляє особливих клопотів, в основному харчуються тими ж кормами що і кури.

Цікаві факти

  • Хвіст самця павича складається з 200 покривних плямистих пір'їн.
  • Павич розкриває розкішний хвіст і, красуючись, походжає перед самкою. Вітер заважає тримати хвіст рівно, тому здається, що павич ворушить ним.
  • Павичі починають кричати, якщо відчувають зміни в погоді, а саме перед дощем. Звук, видаваний павичами схожий не на щебет птахів, а гучний котячий крик.

Павич Індійський — контактний зоопарк Animal Park