Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Голуб Польська рись

Польські голуби відрізняються яскравим оригінальним забарвленням, цікавими формами. Голуби Польська рись були виведені голуб’ятниками Речі Посполитої на початку XIX століття в Кракові. Схрещені були польовий голуб з цяточками на крилах з білоголовим голубом і ще деякими поширеними в той період регіональними породами. Також це порода голубів була поширена і в Закарпатті.

При з'ясуванні походження Польської рисі багато авторів припускають, що при початку розведення породи була використана кров нині зниклих Сілезьких дутишів. Оперення Польських рисей розфарбоване різноманітно. Найчастіше голуби бувають одного кольору, сизі і чорні. Польські рисі не надто великі, зазвичай вагою не перевищують 700 грам, проте їх м'ясо дуже затребуване в кулінарії. До того ж вони добре і швидко розмножуються. Пара є чудовими батьками для свого виводка. Порода особливо улюблена в сільських районах Польщі та Німеччини. Гени польських голубів дуже сильні і при суміші є домінуючими. Зараз селекція в основному ведеться по декоративних якостях. Цікаво, що в списку порід голубів в Європі Польські рисі зареєстровані як німецька порода. Нічим, крім примх історії це пояснити неможливо.

Приємно дивитися на голуба Польську рись і вивчати його величну зовнішність. Порода вважається огрядною, спокійною і довірливою.

Animal Park - Голуб Польська рись