Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

В'єтнамські поросята

В'єтнамське порося (лат. Sus scrofa domesticus), він же вислобрюха свиня — звичайний для європейського континенту домашній вихованець, предок одомашненого 7 тис. років тому дикого кабана.

Конституція тіла

Особливості в'єтнамської свині: злегка приплескуватий п'ятачок, невеликі стирчачи вушка, приземкуваті кінцівки, широка грудна клітка і черевце, що звисає до стелі. Довжина тулуба в'єтнамської свині — від 0,9 до 1,8 м, вага — 70-80 кг. Дорослі племінні самці можуть важити 150 кг. Існують 15 порід домашніх свиней. Цінується за комунікативність і смачне м'ясо.

Свині в’єтнамські — контактний зоопарк Animal Park

Спосіб життя

Денний. Стадний, ієрархічний. При достатній кормовій базі — територіальний. В'єтнамські поросята невибагливі в утриманні. Вони не нудьгують у власної компанії, але охоче ділять свій життєвий простір з людьми та іншими домашніми вихованцями. Харчується свинка переважно рослинною їжею. Її тривалість життя — 20-30 років.

В'єтнамські поросята в «Анімал Парк»

У парку хрюшки наводять безлад, щоб на їхньому тлі інші наші вихованці виглядали чепурунами. В'єтнамська вислобрюха свиня — обов'язковий резидент тактильних зоопарків. У нашому парку саме вона створює атмосферу бабусиного двору в селі — спокою й умиротворення.

Цікаві факти:

  • Друзі людей. Дорослі кабани нерідко ходять «хвостом» за господарем, як багато собак та кішок.
  • Інтелект. В’єтнамські свині – дуже розумні тварини. За даними наукових досліджень їх інтелект порівняно з інтелектуальними здібностями 3-річної дитини.
  • Символ багатства. У ряді азіатських мов свиня - окремий ієрогліф, що позначає багатий будинок.
  • Охоронці. Деякі народи використовують дорослих свиней в якості сторожових тварин, благо, дресирувати їх простіше простого.