Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Шотландські поні

Шотландський поні родом із північно-східного узбережжя Шотландії. Ці поні є, напевно, найпопулярнішою породою у всьому світі. Незважаючи на те, що походження шотландського поні залишається не ясним до кінця, відомо, що вони живуть вже багато століть, можливо ще з кам'яного віку.

Шотландських поні можна дуже легко впізнати за їх короткими ногами, довгому хвості і шикарною гривою. Також у цих поні дуже густа шерсть, яка гріє їх у холодну пору року. Забарвлення чорно-біле, або темно-коричневе.

Незважаючи на свій маленький зріст, шотландські поні дуже сильні тварини. Вчені відзначають що, не дивлячись на мізерні розміри, цей поні є найсильнішою породою коней. Характер дуже м'який, легко навчаються і контактують з людьми, є слухняними і розумними. Найчастіше такі конячки є дуже добрими друзями для дітей. З цією причини, шотландських поні використовують у лікувальних цілях - вони допомагають лікувати психіку дітям.

Шотландський поні експортують по всьому світу, так як вони дуже стійкі і легко пристосовуються, їх дуже люблять діти. Вони вважаються ідеальними скакунами для малюків. 

Шотландські поні — контактний зоопарк Animal Park