Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Морська свинка

Морська свинка — назва не має нічого спільного ні зі справжніми свинями, ні з морем. Все дуже просто: морською вона стала тому, що привезли її з Америки, тобто із-за моря. Хоча, напевно, правильніше було б називати її заморською. У Європі її найчастіше називають гвінейською свинею, свинячою мишею або індійською свинкою. Свинкою її назвали за хрюкаючі звуки, які вона видає.

Сьогодні існує величезна кількість різновидів морських свинок, які зовсім не схожі одна на одну. Це досить милі домашні тварини з добродушним і довірливим характером. Вони дуже люблять сидіти на руках і грати з господарем. Однак під час таких занять варто бути дуже обережним, тому що падіння навіть з невеликої висоти може мати дуже сумні наслідки для тваринки.

Цікаво, що морські свинки крім хрюкання вміють видавати безліч інших найрізноманітніших звуків. Наприклад, коли вони задоволені, можуть помуркотіти. При залицянні самці іноді бурчать. Самки під час вагітності або при відсутності самця починають цвірінчати, як пташки. Роблять вони це по ночах, правда, відбувається таке вкрай рідко.

Харчуються морські свинки сіном, зерновими кормами, соковитими овочами і фруктами. При годуванні слід враховувати, що свіже сіно має цілодобово перебувати в клітці, так як тварина з його допомогою гострить собі зуби, крім того, воно сприяє нормалізації роботи травної системи.

Тривалість життя морських свинок до 8 років, але в середньому 5 років.

Морська свинка — контактний зоопарк Animal Park