Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Міні-пігі

Міні-піги — це карликові свині, які стали дуже популярні в якості домашніх тварин. Міні-піги — нащадки в'єтнамських вислобрюхих свиней. Всього налічується близько 30 видів карликових свиней. У середньому міні-піги важать до 20 кілограмів, але представники самих мініатюрних порід можуть важити всього 6-9 кілограмів в дорослому віці. Піги можуть бути різного кольору, причому незмінним протягом життя залишається колір тільки у чорних свиней, решта з віком можуть трохи змінювати колір та потемніти. Живуть близько 12 років, при належному догляді можуть прожити і всі 15.

Карликові свині, як і звичайні домашні свині, всеїдні та проте вони досить охайні, їх легко привчити справляти природну потребу в спеціально відведеному місці. Міні-піги не линяють, неприємного запаху від них теж немає. Карликові свинки дуже люблять купатися, тому можна періодично мити їх під душем або дозволити їм купатися в наповненій ванні, як в басейні.

Міні-піги — товариські, активні й цікаві тварини. Ці звірятка чудово піддаються дресируванню і можуть навчитися виконувати прості команди. При дресируванні міні-пігів враховуйте, що єдине заохочення, яке вони визнають — це їжа.  З міні свинкою потрібно часто гуляти, це корисно для її здоров'я та розвитку.  Карликові свині — денні тварини, їх режим дня зазвичай збігається з вашим, тому вони не будуть вночі цокати копитцями по підлозі і заважати вам спати. Вони дуже швидко звикають до господаря, починають до нього підлещуватися і нудьгують, коли його немає вдома. Міні-піг — відмінний вихованець, утримувати його не складніше, ніж собаку або кішку.