Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Кенгуру Валлабі

Кенгуру Валлабі — різновид рудо-сірих кенгуру. Тому їх часто називають рудо-сірими Валлабі, а також кенгуру Беннета. Слово Валлабі — це назва кенгуру, яке дали йому аборигени, що жили в минулому на території сучасного Сіднея.

На відміну від звичайних австралійських кенгуру, Валлабі мають менші розміри, тому їх іноді утримують вдома. Основне забарвлення тіла у них темно-коричневе, а горло, черевце, підборіддя світліше. Валлабі Беннета живуть у вологих тропічних лісах Австралії, харчуються листям чагарників і дерев, травою. Під час споживання їжі вони стоять на чотирьох лапах, іноді вставши на задні, щоб оглянути околиці. При цьому вони спираються на свій міцний хвіст.

Кенгуру Беннета — спритні тварини. Взагалі, ці представники рудо-сірих кенгуру дуже обережні. Вони добре пристосовуються до навколишнього середовища, добре переживають зміну клімату і переїзд. Крім того набагато легше переносять низькі температури повітря, ніж спеку. Наприклад, навіть в природному середовищі існування вони виходять на відкритий простір тільки рано вранці або навпаки ввечері, коли сонце вже заховалося.

Валлабі можна утримувати в якості домашніх вихованців, вони досить легко приручаються.