Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Голуби павичі

Голуби породи павичі — отримали свою назву через свого хвоста, схожого на розпущений хвіст павича. Цікавою особливістю представників породи є поведінка особин у збудженому стані, при якій птах розпускає хвіст немов віяло. В такі моменти голуб відставляє голову назад, майже торкаючись оперення надхвістя, і випинає грудку. Поклавши дзьобик на шийку, самці часто, напружуючи свої коротенькі лапки, стають на одні лише пальці, чим ще більше нагадують цього павича, в честь якого і була названа порода.

З роками селекціонери максимально посилили дані подібності, що зробило птицю однією з найбільш витончених і екзотичних. Шикарні хвостові пір’я білі, чорні або кольорового забарвлення — незмінний атрибут породи. Вони зачаровують витонченістю, темпераментом, плодючістю і відносяться до однієї з найстаріших порід, виведених в Індії. 

Порода відноситься до декоративних і розводять їх в основному для краси. Павичі погано літають, однак незважаючи на втрачену здатність як і раніше залишаються однією з найпопулярніших порід, еталоном краси і предметом любові.

Голуби павичі — контактний зоопарк Animal Park

Голуби павичі — контактний зоопарк Animal Park