Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Як розпочати Новий рік таким чином, щоб розпочати нове життя?

26.12.2021

6 речей, які слід зробити у перший день нового 2022 року. Вони допоможуть вам перспективно розпочати Новий рік.

“Ви відкриваєте книгу. Її сторінки незаймані. Ви перший, хто торкнеться їх. Книга називається «Життя». А її черговий розділ – «Новий 2022 рік»”.

Коли Старий рік закінчується, виникає спокуса перший день Нового року провести у горизонтальному положенні, лежачи на дивані, одягненим в улюбленій та запраній піжамі – за звичкою. Після новорічної вечірки ледарство може виявитися саме тим, що, на вашу думку, вам потрібно зайнятися. Але це тільки спокуса ...

Перший день Нового року, це природою підказаний ідеальний час для того, щоб почати щось зовсім нове, наприклад, нове життя — кинути старі звички, щоб завести нові. Новий рік — це час, щоб будувати плани та відразу розпочати їх здійснювати — поміняти професію, здобути нову освіту та почати більше заробляти. Гроші не самоціль. Вони потрібні, щоби не залежати від обставин.

Але щоб досягати великих цілей, до них доводиться йти маленькими кроками. Це зворотний бік великої мети — маленькі кроки. З чого почати?

1) Набути новий досвід

Як хороші, так і погані емоції мають тенденцію накопичуватися. Новий досвід надає життю емоційної глибини, він також покращує настрій і дає відчуття щастя. Почніть 2022 з того, наприклад, щоб відвідати парк у вашому місті, в якому ви ніколи не були, спробуйте нове тренування або почніть слухати нову музику.

2) Навести лад у шафі, паперах та голові

Якщо у Старому році ви викинули непотрібні предмети та впорядкували потрібні, то в перший день 2022 року складіть план нових досягнень і позначте кінцевий час їх реалізації, а також вартість, яку ви готові заплатити — гроші, час, зусилля, втрата альтернативних можливостей...

3) Організувати кіномарафон

Після прогулянки незнайомими місцями та складання планів, вам захочеться відпочити. Щоб вечір запам'ятався, започаткуйте нову сімейну традицію — влаштуйте вечір сімейного кіно. Виберіть для перегляду улюблені фільми вашої сім'ї — це такі кінокартини, які супроводжували події, що вперше відбулися у вашому житті, — перший поцілунок, перші сльози...

4) Здійснити нову подорож по старому місту

Коли згасне екран домашнього кінотеатру і міські вогні, відкрийте для себе своє старе місто. Вирушайте в нічну подорож містом, погляньте на нього очима закоханої в життя людини. Кохання не має планів — нехай сама дорога підказує вам, куди їхати.

5) Почати книгу

Почати книгу зазвичай можна читати, але якщо ви доросла людина, яка вже відбулася у житті, та вам є що розповісти світові, книгу можна почати писати. Спробуйте свої сили як автор, писати не так складно, як здається.

6) Зробити щось хороше

На другий день після Нового року, після того, як ви приділили достатньо часу собі та близьким, настане час для того, щоб присвятити небагато часу та сил людям, які потребують допомоги. Ви можете перерахувати гроші до благодійного фонду або до притулку для кинутих домашніх тварин. Ви почуватиметеся особливим, роблячи добро, незалежно від того, що ви вирішите — відвідати дитячий притулок, роздати їжу бездомним або зробити щось для інших людей, чия доля вас хоч трохи хвилює.

Саме емоції дають сили долати випробування із найменшими втратами. Перераховані вище заняття наповнять вас відчуттями, які надають життю щирі почуття повноти. Відчути щирі емоції люди можуть у двох випадках — обійнявши або дуже близьку людину, або зовсім незнайому. Але є один виняток. Приходьте в гості до контактного зоопарку «Анімал Парк». Комунікувати з тваринами без умов і кокетства, намагаючись сподобається, щиро, коли ви можете бути самим собою, — ось що по-справжньому залишає незабутні враження, до яких ви звертатиметься в складні моменти життя!

З новим роком, друзі!