Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Шотландські корови

Хайленд (англ. Highland cattle) — це шотландська порода корів відрізняється довгими рогами, невисоким зростом, симетричними пропорціями тіла, чубчиком, що спадає на очі, і довгою хвилястою шерстю різного забарвлення, що створює плюшеве враження. Ці морфологічні характеристики надають шотландської корові вид величезної іграшки.

Конституція тіла

На противагу плюшевої зовнішності, кремезна конституція тіла шотландської корови пристосована виживати в суворих умовах Північно-шотландського високогір'я, де зими холодні, а вітри сильні. Довжина тіла хайленовской породи корів — 150-180 см, висота в холці — 110 см. Маса тіла корів — 400 кг, бичків — до 700 кг. Шерсть — довга, рівномірна, окрас — чорний, плямистий, червоний, жовтий або буланий. Чубчик захищає очі від ультрафіолетових променів, дощу і снігу та допомагає запобігти очним інфекції, поширювані комахами.

Шотландська худоба (корова) — контактний зоопарк Animal Park

Спосіб життя — денний, стадний, травоїдний

Шотландська корова — ендемік Північно-шотландського нагір'я і Зовнішніх Гебридських островів. Ця порода була експортована в північні й центральні широти Європи та Північної Америки. Завдяки своєму походженню хайландська порода корів може самостійно харчуватися в ареалах з мізерною рослинністю. Статева зрілість телиць шотландської породи настає наприкінці третього року життя, бичків — до початку 3 роки. Тривалість життя хайлендських корів — 25-30 років.

Шотландська корова в «Анімал Парку»

У першу чергу, вона символ Шотландії, в другу чергу — нашого Парку. Хайландська порода must have вихованець парків і заповідників. В нашій резиденції ця порода корів виконує роль берегині домашнього вогнища, яка своїми габаритами вселяє повагу іншим нашим вихованцям, а завдяки спокійному і комунікабельному характеру створює навколо себе атмосферу впевненості. Приходьте до нас в гості, щоб здивуватися наскільки винахідлива природа!