Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Попуга Амазон

Папуга Амазон — це досить великий птах, що перевищує середні розміри папуг, який в основному мешкає на територіях Центральної та Південної Америки і на Антильських островах. Особливою відмінністю цих папуг є дзьоб і забарвлення оперення. Дзьоб у папуги потужний, округлої форми з гострим ребром в основі. Також Амазонів розрізняють за забарвленням оперення, воно в основному зелене, у одних видів є червоні плями на голові і хвості, у інших це блакитна пляма на лобі. В роду Амазонів нараховують 28 різних видів. Тривалість життя папуги становить до 50 років у відповідно хороших умовах утримання, але існують і довгожителі.

Амазони досить невибагливі. Вони легко пристосовуються до будь-яких умов і не бояться людей, навіть навпаки, добре відчувають себе в їх присутності. У дикій природі вони також досить довірливі. Вони більше за інших папуг люблять купатися і грати у воді, головне - дати птаху таку можливість і регулярно пропонувати йому купання і душ, особливо в літню спеку.

Папуга Амазон – вміє розмовляти. Приручений папуга може запам'ятовувати і вимовляти велику кількість слів і звуків, так як мають гарну пам'ять. Вони сміливо демонструють свої таланти на публіці, люблять і вміють привертати увагу до себе.

Попуга Амазон — контактний зоопарк Animal Park

Попуга Амазон — контактний зоопарк Animal Park