Будь ближче
до дивовижного
світу тварин


Міні кози

Міні кози -  це дивовижні тварини, вони притягують до себе погляди і розчулюють всіх людей. Камерунські кози популярні в багатьох країнах світу. Кози камерунської породи цінуються шанувальниками різних екзотичних тварин і фермерами, які займаються тваринництвом для отримання м’яса і молока. Камерунські кози живуть у вологих тропічних зонах. Їх можна знайти на відстані від Ліберії до Судану. Тут практично у кожного селянина у господарстві представлено 5-6 представників породи. Вони пасуться на вулицях та біля будинків. Також непоганою популярністю кози користуються в Америці. У цих краях досить поширені породи камерунських і нігерійських кізок.  Камерунські кози, що мешкають в дикій природі, переміщуються великими групами, завдяки чому їм простіше уникнути нападу хижаків. Більше того, вони виживають там, де інші тварини гинуть від голоду. Відмінна продуктивність породи пояснюється сильним імунітетом. Так, тварини стійкі до більшості захворювань.

Міні кози відрізняються своїм доброзичливим характером. Вони дуже люблять увагу, а також обожнюють лазити по деревах і високо стрибати. Варто відзначити, що така порода піддається дресируванню. Негативною особливістю характеру цих кіз є впертість. Така риса проявляється у випадку, коли тварина налякана. Також представники міні породи не люблять самотності. Камерунські кози дуже невибагливі та не мають неприємного запаху. Хоча їх батьківщиною є Африка, тварини витримують морози, знаходячись у звичайному сараї з теплою підстилкою із соломи.

Цікавий факт: в Африці тигри дуже люблять ловити карликових кізок, але абсолютно не для того, щоб їх з’їсти, а лише для того, щоб випити молока. Після чого тигри не вбивають тварину, а вгамувавши спрагу, відпускають на волю.