Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Хитрі єноти

27.07.2016

Єнот-полоскун отримав таку назву, бо любить завжди щось мити у воді; чи то їжу, чи то якісь речі. Ці єноти дуже кмітливі та хитрі, а ще й ліниві. Він ніби хитра лисиця може обманути хижака. Любить прикинутися мертвим у разі небезпеки.

Дуже люблять жити поруч з людьми та ритися у сміттєвих баках у пошуках чогось смачненького. Вони навіть можуть професійно розкривати бляшані банки з пивом і виймати пробки з винних пляшок. Якщо приручений єнот живе разом з господарями в будинку, то самостійно і швидко вчиться відкривати водопровідний кран, і надалі починає з кожним шматком їжі бігати до умивальника, ретельно і довго його мити і полоскати, і лише після того їсти.

Він не знає слова «не можна» і завжди робить лише те, що хоче. Та попри все це розумні і добрі тваринки. Єноти навчаються реагувати на власні прізвиська, відрізняючи їх від інших слів.

Специфічна особливість єнотових – довгі рухливі пальці, особливо на передніх лапах, що дозволяють їм здійснювати складні маніпуляції з дрібними їстівними об'єктами, а також непогано лазити. Цими пальцями вони можуть з легкістю щось відкрити і навіть тихенько поцупити. Та дивлячись на них ми все одно бачимо миле і добре створіння.

Хитрі єноти