Будь ближче
до дивовижного
світу тварин

Тварини і зоопарки

18.07.2016

Коли ми хочемо познайомити дитину з тваринами і показати, як різноманітний світ, відмінним способом є зводити її в зоопарк. Ви можете не тільки розповісти, а й показати різних тварин, птахів. Розповісти про їх особливості, звички, повадки. Багато позитивних емоцій, які дитина запам'ятає назавжди.

У контактному зоопарку Ви зможете знайти підхід до кожної тварини і не тільки погодувати її, а й погладити, і також пограти з тваринкою. Дітворі це приносить велике задоволення. Дорослі ж люблять дивитися на екзотичних тварин, забуваючи про все, згадуючи дитинство.

У контактних зоопарках багато добрих тварин, які із задоволенням йдуть на контакт з людьми. Всі діти можуть відчути цю доброту і довіру, тому як самі дуже довірливі і безстрашні.

Контактний зоопарк — це не тільки контакт з тваринами, але і психологічне лікування. Часто діток лікують самі тварини своєю енергетикою. Варто тільки погладити якогось пухнастика або погодувати маленького обжорку, у відповідь завжди ми отримуємо посмішки і щастя дітей. Вони щасливі такому знайомству зі звірятками.

І якщо у Вас є така можливість, зводіть малюка в зоопарк, і Ви не пошкодуєте. Ваше чадо запам'ятає таке надовго і Ви, думаю, також.